1111<body background="Pozadí.JPG" text="#000000" bgcolor="#39A01C">
    13 <p><b><font size="7">Zdìchov - Laènov 3:2 (2:1)</font></b></p>
    14 <p><b>Góly Zdìchov:</b> Sekula , Matuška , Michálek</p>
     13<p><b><font size="7">Zděchov - Lačnov 3:2 (2:1)</font></b></p>
     14<p><b>Góly Zděchov:</b> Sekula , Matuška , Michálek</p>
    1515<p><b>Diváci:</b> 95</p>
    16 <p><b>Sestava Zdìchov:&nbsp; </b>Kocourek (Kovaøík - ÈK)- Zbranek,Hajda
    17 P.,Matuška,Kubík- Michálek,x,x- Sekula,Kabrhel(&quot;C&quot;)</p>
    18 <p><b>Komentáø: </b>Zdìchov již od samého zaèátku hrál lépe a taky dobøe
    19 kombinoval. Již po zaèáteèním hvizdu se protlaèil Zdìchov k velké<b> </b>šanci
    20 nedokázal ji však promìnit nastøelil pouze tyè.Poté po akci vsítil první gól
    21 Jakub Sekula. Hosté však odpovìdìli velmi rychle a vstøelili vyrovnávající
    22 gól.Pøed první poloèasem se do slibné šance dostal Petr MIchálek ale byl
    23 faulován a sudí naøídil penaltu na kterou se postavil Zdenìk Matuška a nemýlil
    24 se!Po poloèase se dlouho nic nedìlo až zhruba do 65 minuty kdy svou dìlovkou
    25 propálil Petr Michálek vše co mu stálo v cestì a domácí vedli už o 2 góly.Za
    26 nìkolik minut Ludva Kovaøík zachytl míè bohužel až za velkým vápnem a dostal
    27 èervenou kartu a musel zamíøit pøedèasnì do kabin.Nasledoval proto pøímý kop a
    28 po schrumáži pøed brankou hosté dotlaèili míè až za brankovou èáru!Stav byl 3:2.
    29 Poté mìli domácí hráèi ještì nìkolik šancí ale už jen kontrolovali
    30 výsledek!Chtìl bych podìkovat celému týmu za dobøe odvedenou hru.</p>
     16<p><b>Sestava Zděchov:&nbsp; </b>Kocourek (Kovařík - ČK)- Zbranek,Hajda
     17P.,Matuška,Kubík- Michálek,x,x- Sekula,Kabrhel(&quot;C&quot;)</p>
     18<p><b>Komentář: </b>Zděchov již od samého začátku hrál lépe a taky dobře
     19kombinoval. Již po začátečním hvizdu se protlačil Zděchov k velké<b> </b>šanci
     20nedokázal ji však proměnit nastřelil pouze tyč.Poté po akci vsítil první gól
     21Jakub Sekula. Hosté však odpověděli velmi rychle a vstřelili vyrovnávající
     22gól.Před první poločasem se do slibné šance dostal Petr MIchálek ale byl
     23faulován a sudí nařídil penaltu na kterou se postavil Zdeněk Matuška a nemýlil
     24se!Po poločase se dlouho nic nedělo až zhruba do 65 minuty kdy svou dělovkou
     25propálil Petr Michálek vše co mu stálo v cestě a domácí vedli už o 2 góly.Za
     26několik minut Ludva Kovařík zachytl míč bohužel až za velkým vápnem a dostal
     27červenou kartu a musel zamířit předčasně do kabin.Nasledoval proto přímý kop a
     28po schrumáži před brankou hosté dotlačili míč až za brankovou čáru!Stav byl 3:2.